Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017/2018

Po wielu godzinach intelektualnych i emocjonalnych przygotowań nadszedł czas na najważniejszy sprawdzian będący podsumowaniem trzyletniej nauki w naszej szkole.
Do tego egzaminacyjnego maratonu w dniach 18 - 20 kwietnia 2018 roku przystąpiło 60 naszych trzecioklasistów. Wszyscy zdający zgodnie twierdzili, że stanęli przed bardzo trudnym wyzwaniem. Większość z nich była zestresowana, przejęta i bardzo skupiona podczas rozwiązywania zestawów egzaminacyjnych przygotowanych przez OKE. Dla wielu uczniów egzamin sprawdzający wiedzę z języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz z języka angielskiego na dwóch poziomach – podstawowym i rozszerzonym jest jednym z ważniejszych wydarzeń, ponieważ dobre wyniki z egzaminu, to większa szansa na naukę w dobrej szkole ponadgimnazjalnej.
Trzy dni zmagań egzaminacyjnych, pod czujnym okiem zespołów nadzorujących, przebiegły bez zakłóceń. Egzamin napisany i już nic nie da się zmienić, douczyć czy dopisać. Pozostaje cierpliwie czekać na wyniki, a te poznamy dopiero 15 czerwca. Można jeszcze jedynie zadbać o to, by świadectwo ukończenia gimnazjum wyglądało lepiej lub wręcz imponująco. Trzymamy kciuki i życzymy rewelacyjnych wyników egzaminacyjnych, świetnych ocen na świadectwie ukończenia gimnazjum oraz pomyślnego wyboru dalszej ścieżki edukacji.

egzaminy06 egzaminy07 egzaminy01 egzaminy02
egzaminy03 egzaminy04 egzaminy05


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
307
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019