Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Drużyna GKS Ciepielów Champions

Po wakacyjnej przerwie nasza drużyna zaczyna przygotowania do nowego sezonu, który rozpoczyna się już w styczniu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi, które odbywają się co piątek o godzinie 16 na sali gimnastycznej w budynku Gimnazjum w Ciepielowie.
Od początku września drużyna GKS Ciepielów Champions wznowiła treningi.
Od początku istnienia drużyny możemy liczyć na przychylność pana wójta Artura Szewczyka, który zapewnia nam jak najlepsze warunki do ćwiczeń. We wrześniu otrzymałyśmy od Pana Wójta przyrząd do ćwiczenia wystawy piłki oraz przyjęcia, za co serdecznie dziękujemy. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że Pan Wójt ma dla nas jeszcze jedną niespodziankę.
19 października grałyśmy z drużyną LO w Zwoleniu.
Celem tego meczu było sprawdzenie jak wygląda nasza gra, jakie mamy braki i co należy poprawić. Dlatego za przeciwniczki wybraliśmy drużynę LO w Zwoleniu, której zawodniczki grają w lidze mazowieckiej piłki siatkowej. Mecz był bardzo wyrównany, szala zwycięstwa ważyła się do ostatnich piłek. Ostatecznie musiałyśmy uznać wyższość naszych przeciwniczek. (24:26; 25:14; 23:25) Po meczu otrzymałyśmy sporo ciepłych słów skierowanych do naszej gry od trenera i widzów obecnych na meczu.
Na kolejnym treningu gościliśmy Wójta naszej gminy Artura Szewczyka. Informacje o niespodziance okazały się prawdziwe. Pan Wójt nie przyszedł z pustymi rękami...  Jako prezenty przyniósł dla naszej drużyny 6 nowych piłek ( Molten 4000). Oprócz piłek otrzymałyśmy stroje i nowe nakolanniki.
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

siatkowka01 siatkowka02 siatkowka03 siatkowka04
siatkowka05 siatkowka06 siatkowka07 siatkowka08
siatkowka09 siatkowka10


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3337
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019