Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


 Wyjazd klasy IIB do kina

4 października 2017 roku  klasa IIB udała się do "Multikina" na dreszczowiec pt. "To". Głównym celem wyjazdu było wspólne spędzenie czasu, z dala od szkolnych ławek, podręczników i zeszytów. Opiekunami wyjazdu była wychowawczyni klasy – Pani Katarzyna Siebyła oraz wychowawca wspomagający – Pan Piotr Siebyła.
Wycieczka rozpoczęła się zbiórką na placu szkolnym o godzinie 7.30. Po sprawdzeniu listy obecności uczniowie udali się do autokaru. Gdy dotarli na miejsce,  otrzymali bilety i dokonali najważniejszego zakupu dla każdego kinomaniaka – kubełka pełnego popcornu lub innych przekąsek dostępnych w kinowym barze.
Po wejściu na salę kinową  i zajęciu wyznaczonych miejsc uczniowie  nerwowo oczekiwali na rozpoczęcie filmu. Kilkadziesiąt minut  w sali kinowej minęło bardzo szybko. Opinie o tej produkcji były różne, ale jedno jest pewne - każdy fajnie się bawił i otrzymał porządną dawkę adrenaliny.
W drodze powrotnej uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami na temat filmu, a po dotarciu do Ciepielowa wrócili na ostatnią w tym dniu lekcję – wychowanie fizyczne.
« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
149
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019