Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

03.10.2017 r. nasze gimnazjum było gospodarzem zawodów - Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt i chłopców. Za ich przygotowanie oraz przeprowadzenie odpowiedzialni byli nasi niezastąpieni nauczyciele wychowania fizycznego. Przygotowali oni trasę biegów, którą wyznaczał teren wokół stadionu trawiastego w Starym Ciepielowie. Myślą przewodnią sportowych zmagań była popularyzacja lekkoatletyki oraz nabycie umiejętności współzawodnictwa zgodnego z zasadami fair play, w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji.
Do zawodów przystąpiły 2 drużyny chłopców - reprezentujące gimnazjum w Siennie i Ciepielowie oraz 2 drużyny dziewcząt – jedna z Ciepielowa, druga z Sienna. Sportowe zmagania szkół gimnazjalnych rozpoczęły dziewczęta, które biegały na dystansie 10x800m. Jako pierwsza na metę dobiegła reprezentacja naszej szkoły. Zyskała najlepszy czas i tym samym zdobyła zaszczytne I miejsce na podium. II miejsce przypadło uczennicom z Sienna.
Po zakończonym biegu dziewcząt do zawodów przystąpiły drużyny chłopców na dystansie 10x1000m. Od początku biegu drużyna z Ciepielowa wysunęła się na prowadzenie, deklasując rywali i z dużą przewagą wygrywając zawody. Na II miejscu znaleźli się uczniowie z Sienna.
Dziękujemy drużynom, które przyjęły zaproszenie i wzięły udział w zawodach. Sportowcom z naszej szkoły gratulujemy zasłużonego zwycięstwa.

biegi01 biegi02 biegi03 biegi04
biegi05 biegi06 biegi07 biegi08
biegi09 biegi10 biegi11 biegi12
biegi13 biegi14 biegi15
biegi17
biegi18
biegi19


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
372
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019