Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Sprawozdanie z wycieczki klasy 3A

Wycieczki zawsze dostarczają uczniom wielu wrażeń i na długo pozostają w ich pamięci. Również klasa 3a 30 maja 2017r. wyruszyła do Radomia, by oderwać się na chwilę od książek i zeszytów i wspólnie spędzić czas. Wyjazd ten był nagrodą w konkursie o Puchar Patrona Szkoły. Naszymi opiekunami były p. Marta Balcerowska i p. Ania Sulima.
O godzinie 13.00 wsiedliśmy do autobusu i opuściliśmy mury szkoły. Podróż upłynęła nam w miłej atmosferze. Na miejsce dotarliśmy o 14.15. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w „Mystery House”. Zostaliśmy podzieleni na trzy grupy. Każda miała za zadanie wydostać się z zamkniętego pokoju. By tego dokonać musieliśmy zmierzyć się z zagadkami i łamigłówkami, które niejednokrotnie wymagały nie lada sprytu i spostrzegawczości. Bawiliśmy się jednak świetnie. Kolejnym punktem wycieczki był obiad w Galerii Słonecznej. Mogliśmy sami zadecydować o miejscu, w którym skonsumujemy nasz posiłek. Następnie, najedzeni i szczęśliwi wyruszyliśmy na seans filmowy w Multikinie. Film okazał się bardzo interesujący. Była to kolejna część z serii „Piraci z Karaibów” – „Zemsta Salazara”. Legendarny Jack Sparrow tym razem musiał stawić czoła pokonanej przed laty załodze, która teraz żądna zemsty mściła się na wszystkich napotkanych okrętach. Aby pokonać Salazara główny bohater musiał znaleźć mityczny Trójząb Posejdona. Pomogli mu w tym Henry Turner – młody marynarz, będący w stanie poświęcić wszystko, aby uratować ojca i Carina Smyth - piękna i utalentowana badaczka, bez której nie udałoby się powstrzymać Salazara.
Zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy do domów. Ta wycieczka sprawiła, że po odrobinie odpoczynku od nowa nabraliśmy sił do nauki. Dziękujemy opiekunom za jej zorganizowanie.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
118
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019