Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Wieczorek pożegnalny klas III

3 czerwca 2017r. uczniowie klas III uczestniczyli w balu zorganizowanym dla nich po raz ostatni w murach naszej szkoły. Popularnie czas wspólnej zabawy trzecioklasistów nazywany jest wieczorkiem pożegnalnym. Zostało zaledwie trzy tygodnie starego roku szkolnego, dlatego wielu uczniów klas III zdając sobie sprawę, że nieuchronnie zbliża się czas, kiedy to staną się absolwentami gimnazjum, postanowiło nie zmarnować nadarzającej się okazji i uczestniczyć we wspaniałej zabawie w gronie szkolnych przyjaciół. Do ostatniego, szkolnego balu uczniowie przygotowywali się od kilku dni. Młodzież dołożyła wszelkich starań, by sala taneczna nabrała niebagatelnego wyglądu, estetyczną metamorfozę przeszedł również korytarz szkolny.
Gdy na tarczy zegara pojawiła się godzina 18.00, szkoła zapełniła się trzecioklasistami, którym towarzyszyli rodzice i nauczyciele. Oficjalnego rozpoczęcia uroczystości dokonała p. dyrektor Aneta Rozwadowska, która życzyła młodzieży, by wspólnie spędzony czas pozostawił jak najmilsze wspomnienia, zapełniając pamięć obrazami, które trudno będzie wymazać. Impreza pożegnalna upłynęła pod znakiem tańców w rytmie ulubionych przebojów. Uczniowie co jakiś czas opuszczali salę taneczną, by skosztować smakołyków, o które w dużej ilości zatroszczyli się ich rodzice. Podczas wspólnego biesiadowania  toczyli towarzyskie rozmowy, dzięki którym milej i szybciej płynął czas.
Podziękowania za pomoc w przygotowaniu spotkania kierujemy w stronę rodziców i nauczycieli. Państwa pomoc była bezcenna.

wieczorek01
wieczorek02
wieczorek03
wieczorek04
wieczorek05
wieczorek06
wieczorek07
wieczorek08
wieczorek09
wieczorek10
wieczorek11
wieczorek12
wieczorek13
wieczorek14
wieczorek15« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
30183
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019