Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Egzamin Gimnazjalny 2017

Po wielu godzinach intelektualnych i emocjonalnych przygotowań nadszedł czas na najważniejszy sprawdzian będący podsumowaniem trzyletniej nauki w naszej szkole.
Do tego egzaminacyjnego maratonu w dniach 19 - 21 kwietnia 2017 roku przystąpiło 67 naszych trzecioklasistów. Wszyscy zdający zgodnie twierdzili, że stanęli przed bardzo trudnym wyzwaniem. Większość z nich była zestresowana, przejęta i bardzo skupiona podczas rozwiązywania zestawów egzaminacyjnych przygotowanych przez OKE. Dla wielu uczniów egzamin sprawdzający wiedzę z języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz z języka angielskiego na dwóch poziomach – podstawowym i rozszerzonym jest jednym z ważniejszych wydarzeń, ponieważ dobre wyniki z egzaminu, to większa szansa na naukę w dobrej szkole ponadgimnazjalnej.
Trzy dni zmagań egzaminacyjnych, pod czujnym okiem zespołów nadzorujących, przebiegły bez zakłóceń. Egzamin napisany i już nic nie da się zmienić, douczyć czy dopisać. Pozostaje cierpliwie czekać na wyniki, a te poznamy dopiero w czerwcu. Można jeszcze jedynie zadbać o to, by świadectwo ukończenia gimnazjum wyglądało lepiej lub wręcz imponująco. Trzymamy kciuki i życzymy rewelacyjnych wyników egzaminacyjnych, świetnych ocen na świadectwie ukończenia gimnazjum oraz pomyślnego wyboru dalszej ścieżki edukacji.

egzaminy01 egzaminy02 egzaminy03 egzaminy04
egzaminy05 egzaminy06


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3331
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019