Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Turniej Piłki Siatkowej

„Każdy rodzaj sportu niesie za sobą bogaty skarbiec wartości,
które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistniać”.
Jan Paweł II

Dnia 10 lutego 2017 roku w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Ciepielowie zostały rozegrane MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT. Głównym celem rozgrywek było wyłonienie najlepszej drużyny powiatu. Mistrzostwa były okazją do krzewienia kultury fizycznej, zaprezentowania umiejętności gry w siatkówkę oraz sprawdzenia swojej sportowej formy.
Do zawodów przystąpiły drużyny z gimnazjów z Lipska, Pawłowic, Rzeczniowa, Sienna, Chotczy i Ciepielowa. Skład naszej reprezentacji był następujący: Małgorzata Główka, Wiktoria Kosiór, Julita Rusinowska, Paulina Góralska, Aleksandra Góralska, Aleksandra Siwiec, Dominika Sumigowska, Julia Kapciak, Klaudia Koniusz, Aleksandra Kaczmarska, Natalia Nachyła. Zawody zostały rozegrane „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Rywalizacja była bardzo trudna, bo każda z drużyn walczyła o najwyższe miejsca na podium. Wyniki uzyskane w dniu zawodów przedstawiają się następująco:
I miejsce – Chotcza
II miejsce – Ciepielów
III miejsce – Rzeczniów
Prawdziwie sportowe emocje udzieliły się nie tylko walczącym, ale także kibicom, którzy przez cały czas wzorowo dopingowali swoich faworytów.
Nad przebiegiem rozgrywek czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: Pan Piotr Siebyła, Pan Krzysztof Balcerowski, Pan Mirosław Czapka.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zaś zwycięzcom serdecznie gratulujemy.   

siatkowka01 siatkowka02
siatkowka03 siatkowka04
siatkowka05 siatkowka06 siatkowka07 siatkowka08
siatkowka09 siatkowka10 siatkowka11 siatkowka12
siatkowka13 siatkowka14 siatkowka15 siatkowka16
siatkowka17 siatkowka18 siatkowka19 siatkowka20
siatkowka21
siatkowka22
siatkowka23
siatkowka24« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
53
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019