Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


„Randka w ciemno z książką”

Hasło to przyświecało imprezie czytelniczej, którą dla wszystkich gimnazjalistów przygotowała Pani Anna Marek z okazji zbliżających się Walentynek i ferii zimowych. Celem przedsięwzięcia była popularyzacja ciekawej literatury młodzieżowej, zachęcenie do intelektualnej podróży w świat literackiej fikcji, wskazanie innego niż Facebook czy telewizja sposobu spędzania wolnego czasu w trakcie zimowego wypoczynku.
Na uczniów, którzy 10 lutego 2017 roku przyszli do biblioteki, czekały zapakowane w ozdobny papier książki. Wyboru można było dokonać tylko i wyłącznie na podstawie krótkiego opisu zamieszczonego na karteczce znajdującej się na wierzchu. Uczniowie nie mogli zasugerować się okładką, tytułem czy autorem.
Zainteresowanie akcją przeszło najśmielsze oczekiwania. Udało się w ten sposób wypożyczyć wszystkie przygotowane książki i co najważniejsze przyciągnąć do biblioteki i zachęcić do czytania wielu młodych, którzy do tej pory mieli z tym na bakier. Miejmy nadzieję, że dla wielu z nich dokonany wybór będzie początkiem wielkiej miłości do książek.

randka_z_ksiazka01 randka_z_ksiazka02 randka_z_ksiazka03 randka_z_ksiazka04
randka_z_ksiazka04a randka_z_ksiazka05 randka_z_ksiazka06 randka_z_ksiazka07
randka_z_ksiazka08 randka_z_ksiazka09


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
220
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019