Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Turniej Tenisa Stołowego

26 stycznia 2017 roku w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II został rozegrany IX Turniej Tenisa Stołowego. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00. Sala zapełniła się miłośnikami ping - ponga. W tym przedsięwzięciu wzięło udział bardzo dużo uczniów. Reprezentanci klas I, II, III stanęli do indywidualnych rozgrywek w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Zawodnicy zawzięcie walczyli o jak najwyższe miejsce na podium. Sportowe emocje udzielały się nie tylko graczom, ale również kibicom, którzy zagrzewali do boju swoich faworytów. Po 5 - godzinnej rywalizacji zawody dobiegły końca. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i dyplomami.
Mistrzami tenisa stołowego w tym roku zostali:
W kategorii dziewcząt:
Aleksandra Kaczmarska – I miejsce
Natalia Nachyła – II miejsce
Ewelina Standowicz – III miejsce
W kategorii chłopców:
Norbert Tatar – I miejsce
Hubert Nachyła – II miejsce
Jakub Mejzner – III miejsce
Turniej przebiegał w miłej atmosferze. Wysoki poziom rozgrywek zapewniło bardzo dobre przygotowanie uczestników. Była to zasługa nauczycieli wychowania fizycznego: p. Krzysztofa Balcerowskiego, p. Mirosława Czapki oraz p. Piotra Siebyły, którzy na co dzień pomagają rozwijać sportowe umiejętności gimnazjalistów.
Wydarzenie to miało na celu promowanie idei aktywności fizycznej oraz stwarzanie możliwości kształtowania właściwych i pożądanych społecznie postaw.
Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  

tenis01 tenis02 tenis03 tenis04
tenis05 tenis06 tenis07 tenis08
tenis09 tenis10 tenis11
tenis12
tenis13
tenis14« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3234
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019