Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Siatkarskie mecze oczami gimnazjalistów.

Siatkówka to jedna z dyscyplin sportowych, która w naszej szkole ma zagorzałych kibiców. Nasi uczniowie lubią w nią grać podczas zajęć wychowania fizycznego, ale ubóstwiają także wyjazdy, podczas których mecze siatkówki oglądają z trybun jako kibice. Wyjazdy adresowane do miłośników tej dyscypliny zostały zorganizowane dla chętnych uczniów dn.23 września oraz 22 października 2016 roku (mecz Orlen Ligi drużyn KSZO Ostrowiec i Tauron MKS Dąbrowa Górnicza).
Gimnazjaliści udali się do Ostrowca Świętokrzyskiego, by przez kilka godzin kibicować miejscowej drużynie KSZO Ostrowiec. Obserwacja meczu na żywo stwarza szansę na rozwijanie zainteresowań piłką siatkową, uczy kulturalnego dopingu, a przede wszystkim jest źródłem radości
płynącej z możliwości oglądania największych gwiazd polskiej siatkówki. Chociażby Joanna Kapturska, Dorota Ściurka. w drużynie Tauronu: Helena Horka, Eleonora Dziękiewicz, Anna Miros(Podolec), Kamila Ganszczyk, Tamara Kaliszuk to kilka nazwisk polskich siatkarek, których fenomenalna gra zachwyca i budzi prawdziwe sportowe emocje. Nasi uczniowie przez cały czas trwania rozgrywek mocno trzymali kciuki, dopingowali krzycząc: „Kto wygra mecz? – KSZO Ostrowiec”, zagrzewali brawami do walki, wierząc w wygraną swoich faworytów. Pomimo głośnego dopingu rzeszy kibiców drużyna KSZO uległa drużynie Tauronu 2:3. No cóż, tak to w sporcie bywa, raz się wygra, raz przegrywa, ale duch kibicowania u sympatyków tej dyscypliny pozostał i już planują wyjazd na kolejny, emocjonujący mecz siatkówki.

mecz01 mecz02« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3341
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019