Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

07.10.2014 r. nasze gimnazjum było gospodarzem zawodów - Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt i chłopców. Za ich przygotowanie oraz przeprowadzenie byli odpowiedzialni nasi niezastąpieni nauczyciele wychowania fizycznego. Przygotowali oni trasę biegów, którą wyznaczał teren wokół boiska trawiastego przy PG w Ciepielowie. Myślą przewodnią biegów była popularyzacja lekkoatletyki oraz nabycie umiejętności współzawodnictwa zgodnego z zasadami fair play, w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji.
Do zawodów przystąpiły 3 drużyny chłopców reprezentujące gimnazjum w Siennie, Pawłowicach i Ciepielowie oraz 2 drużyny dziewcząt – jedna z Ciepielowa, druga z Sienna. Sportowe zmagania szkół gimnazjalnych rozpoczęły dziewczęta, które biegały na dystansie 10x800m. Jako pierwsza na metę dobiegła reprezentacja naszej szkoły. Zyskała najlepszy czas i tym samym zdobyła zaszczytne I miejsce na podium. II miejsce przypadło uczennicom z Sienna.
Po zakończonym biegu dziewcząt do zawodów przystąpiły drużyny chłopców na dystansie 10x1000m. Od początku biegu drużyna z Ciepielowa wysunęła się na prowadzenie, deklasując rywali i z dużą przewagą wygrywając zawody. Na II miejscu znaleźli się uczniowie z Pawłowic, natomiast na III drużyna z Sienna.
Dziękujemy drużynom, które przyjęły zaproszenie i wzięły udział w zawodach. Sportowcom z naszej szkoły gratulujemy błyskotliwego zwycięstwa.

biegi_prze01 biegi_prze02 biegi_prze03 biegi_prze04
biegi_prze05 biegi_prze06 biegi_prze07 biegi_prze08
biegi_prze09 biegi_prze10 biegi_prze11 biegi_prze12
biegi_prze13 biegi_prze14 biegi_prze15 biegi_prze16
biegi_prze17 biegi_prze18 biegi_prze19 biegi_prze20


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
199
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019