Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Laureatka konkursu diecezjalnego

W WSD w Radomiu odbył się finał konkursu wiedzy religijnej dla szkół gimnazjalnych „Nowe Życie w Chrystusie”. Do konkursu przystąpiło 126 osób. Konkurs składał się z dwóch etapów - szkolnego i diecezjalnego. Do pierwszej części przystąpiło prawie 2000 uczestników.
Tytuł konkursu wpisuje się w tegoroczny program duszpasterski. W tym roku przeżywamy 1050. rocznicę chrztu Polski. To okoliczność, do której nawiązywał w konkursie. Pytania były tak sformułowane, żeby wpisać się w problematykę chrztu św.
Młodzież musiała odpowiedzieć na 40 pytań, a te, jak przyznają organizatorzy, nie były łatwe. Wymagały od uczniów dobrego przygotowania i dobrej koncentracji.
Pierwsze miejsce w finale diecezjalnego konkursu „Nowe życie w Chrystusie” zajęła nasza uczennica Aleksandra Lasek z klasy IIc ,a wyróżnienia otrzymał Natalia Kozek z klasy Ia
Ola udzieliła wywiadu do radia i prasy w, którym stwierdziła, że bardzo się cieszy ze zwycięstwa. Przyznała, że na ten sukces złożyło się sporo pracy. Starała się wszystko zapamiętać. W przygotowaniach pomagała jej pani katechetka.

kon_rel_01 kon_rel_02 kon_rel_03


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
248
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019