Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Obchody Pierwszego Dnia Wiosny

21 marca 2016 roku – pierwszy dzień wiosny - był dla uczniów naszego gimnazjum okazją do zaprezentowania swoich zdolności przed szkolną społecznością. Tego dnia odbył się bowiem konkurs pod nazwą „Ja też mam talent”, który dostarczył zarówno uczestnikom, jak i publiczności wiele emocji, humoru i świetnej zabawy. Konkurs odbywał się w dwóch etapach. W pierwszym prezentowali się wszyscy uczestnicy, a do drugiego przechodziła tylko dziesiątka najlepszych, z których publiczność wyłoniła trójkę zwycięzców. Występy oceniało jury, w którego skład wchodzili: pani Lucyna Grzeszczyk, pani Ilona Rzepkowska, pan Krzysztof Górski oraz po jednym przedstawicielu z każdej klasy.
Do występu zgłosiło się siedemnastu uczestników. Niektórzy śpiewali, inni tańczyli, jeszcze inni rysowali, grali na instrumentach lub recytowali.  Dwie uczennice zaprezentowały także swoje talenty w dziedzinie kosmetyki i fryzjerstwa. Publiczność nagrodziła wszystkie występy gromkimi brawami.
Każdy z uczestników konkursu mógł liczyć na słodki podarunek. Zostały także przyznane nagrody w postaci punktów „na plus” i dni bez pytania za trzy pierwsze miejsca. Zdobyli je kolejno:
Miejsce I – Michał Markowski z klasy 2c
Miejsce II – Krystian Firlej z klasy 3a
Miejsce III – Agata Zając z klasy 3b
Po ogłoszeniu wyników wszyscy uczniowie zgromadzili się przed budynkiem gimnazjum. Tam czekała na nich kiełbaska z grilla ufundowana ze środków Samorządu Uczniowskiego.
Dziękujemy Samorządowi, wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie oraz pomoc w organizacji tegorocznego dnia wiosny. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim, którzy odważyli się wystąpić. Mamy nadzieje, że kolejne takie imprezy będą równie udane i dostarczą nam równie wielu wrażeń.

wiosna01 wiosna02 wiosna03 wiosna04
wiosna05 wiosna06 wiosna07 wiosna08
wiosna09
wiosna10
wiosna11
wiosna12
wiosna13
wiosna14
wiosna15
wiosna16
wiosna17
wiosna18
wiosna19
wiosna20
wiosna21
wiosna22
wiosna23
wiosna24
wiosna25
wiosna26
wiosna27
wiosna28
wiosna29





« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3230
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019