Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Kolejny znaczący sukces uczniów podczas konkursu BRD

Po raz kolejny uczniowie naszego gimnazjum dowiedli swojej ogromnej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
8 maja 2015 roku reprezentowali nasze gimnazjum w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie zmagali się z testem, zawierającym pytania z przepisów ruchu drogowego. Musieli wykazać się także umiejętnościami praktycznymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz jazdy po torze przeszkód. Drużyna w składzie Drużyna w składzie: Katarzyna Wojciechowska, Michał Górski i Jakub Czerwonka wywalczyła I miejsce w powiecie. Zdobycie tego miejsca umożliwiło im przejście do etapu rejonowego, który odbył się 16 maja 2015 roku w Radomiu. Podczas zmagań drużyn regionu radomskiego odnieśli równie błyskotliwy sukces, zajmując IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy wygranej. Jest ona owocem trudu i zaangażowania  uczniów oraz ich nauczycieli: p. Krzysztofa Górskiego, który przez wiele godzin przygotowywał młodzież do tegorocznych zmagań konkursowych.

brd

« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
168
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019