Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Próbny egzamin gimnazjalny

Próbny egzamin gimnazjalny z arkuszami opracowanymi przez wydawnictwo Operon na stałe wpisał się w kalendarz ważnych, szkolnych wydarzeń. Przystąpili do niego wszyscy trzecioklasiści, by w ten sposób Sprawdzić wiedzę i umiejętności z zakresu wielu przedmiotów. Był to swoisty trening przed właściwym egzaminem, który już niebawem.
9 grudnia 2014 młodzież rozwiązywała zdania z zakresu języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie. Następnego dnia uczniowie zmierzyli się z arkuszem egzaminacyjnym, w którym znalazły się zadania z matematyki, następnie udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące przedmiotów przyrodniczych. Ostatniego dnia czekał na nich test z wybranego języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W tym roku większość wybrała język angielski. Po raz pierwszy w historii szkoły przygotowany był również zestaw z języka niemieckiego, bowiem jedna z uczennic zadeklarowała zdawanie egzaminu właśnie z tego języka.
Czas trzydniowego, egzaminacyjnego stresu minął. Przed uczniami oczekiwanie na wyniki i.... oczywiście dalsze przygotowania do egzaminu gimnazjalnego – powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
119
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019