Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


1 września 2014 roku w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Ciepielowie o godzinie 8:00 odbyła się msza św. dla uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli Zespołu Placówek Oświatowych w Ciepielowie z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2014/2015. Zebrani w świątyni nauczyciele, rodzice i uczniowie modlili się o to, by 10 miesięcy wytężonej pracy, zarówno uczniów jak i nauczycieli, wydało obfite plony.
Po zakończeniu mszy głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Giemza, która wyraziła nadzieję, że ten szkolny czas będzie obfitował w wiele pozytywnych wrażeń. Życzyła wszystkim uczniom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, by ten rok 2014/2015 wszyscy ukończyli z sukcesem. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami udali się do swoich budynków szkolnych.
W gimnazjum powitała wszystkich serdecznie pani wicedyrektor Aneta Rozwadowska. Życzyła wielu niezwykłych i niezapomnianych chwil. W swoim wystąpieniu wyraziła nadzieję, że starsi uczniowie  pomogą i będą wspierać uczniów klas pierwszych, którzy zaczynają swoją przygodę w gimnazjum.
Dzień ten był szczególnie ważny dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy pojawili się w murach szkoły. Właśnie tego dnia złożyli uroczystą przysięgę i tym samym zostali przyjęci w poczet uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie. Każdy uczeń otrzymał z rąk wychowawcy legitymację szkolną.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas, by podzielić się wakacyjnymi wspomnieniami ze swoimi kolegami i wychowawcami.

slubowanie14_01 slubowanie14_02 slubowanie14_03 slubowanie14_04
slubowanie14_05 slubowanie14_06 slubowanie14_07


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
757
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019