Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Egzamin Gimnazjalny

Gdy na kartkach kalendarza pojawiła się data 23 kwietnia 2014 roku, 75 uczniów klas III przystąpiło do egzaminu sprawdzającego efekty trzyletniej nauki w gimnazjum. Pierwszego dnia czekały na nich zadania z historii i wiedzy o społeczeństwie, a po godzinnej przerwie abiturienci zmagali się z zadaniami z zakresu języka polskiego. W pamięci trzecioklasistów na długo zapiszą się nazwiska Kapuścińskiego, Miodka i Krasickiego, bowiem do tekstów tych osób odwoływały się pytania zamieszczone w tegorocznym zestawie opracowanym przez ekspertów z OKE. Temat rozprawki „Ciekawość – ułatwia czy utrudnia życie”? został uznany przez gimnazjalistów za dosyć trudny i wywołał burzliwą dyskusję na temat przywołanych przez uczniów przykładów z literatury.
Dzień później młodzież przystąpiła do rozwiązywania zadań z matematyki oraz biologii, chemii, fizyki i geografii, natomiast w piątek czekały na nich pytania z języka obcego nowożytnego,
w przypadku naszych uczniów był to język angielski.
Choć naszym trzecioklasistom podczas tych trzech męczących intelektualnie dni towarzyszyła duża dawka niepewności,  my – nauczyciele jesteśmy pewni, że dołożyliśmy wszelkich starań, by wynik tegorocznego egzaminu był jak najwyższy. Wierzymy, że punkty uzyskane w poszczególnych częściach egzaminu będą paszportem do wymarzonych szkół średnich. Trzymamy kciuki, by Wasze plany zrealizowały się w 100 procentach.

egzaminy_klas_trzecich_14_1 egzaminy_klas_trzecich_14_3 egzaminy_klas_trzecich_14_4 egzaminy_klas_trzecich_14_6
egzaminy_klas_trzecich_14_8 egzaminy_klas_trzecich_14_9 egzaminy_klas_trzecich_14_10 egzaminy_klas_trzecich_14_11


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
425
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019