Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Wysokie noty oraz satysfakcja z godnego reprezentowania szkoły, to osiągnięcia naszych uczniów w indywidualnych biegach przełajowych, których organizatorem był Szkolny Związek Sportowy w Chotczy. Do zawodów na szczeblu powiatowym przystąpiło 32 wychowanków, którzy przygotowywali się do współzawodnictwa pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego: p. Piotra Siebyły, p. Mirosława Czapki oraz p. Krzysztofa Balcerowskiego.
26 marca 2014 roku zawodnicy musieli pokonać długi dystans, a trasa ich biegu była bardzo trudna. Bieg po suchym, sypkim, niejednokrotnie głębokim pisaku okazał się zadaniem najeżonym trudnościami i bardzo wyczerpującym, dlatego niezmiernie cieszą nas wyniki naszych biegaczy.
W grupie chłopców najlepszy wynik uzyskał Rafał Korczak, II miejsce wywalczył Hubert Rogoziński i Karol Kapciak, zaś III miejsce Patryk Rękawik i Michał Górski. Wśród dziewcząt na II miejscu uplasowała się Angelika Sarnecka. Do zawodów, które odbędą się 10 kwietnia
w Piastowie, awansowali także: Krystian Hamela, Michał Bajór, Mateusz Siwiec, Piotr Grzeszczyk, Michał Rosiak, Bartłomiej Puczułek, Daniel Pałka, Michał Kosiór, Krystian Firlej, Adrian Lasota, Angelika Firlej, Sylwia Żyła i Katarzyna Wojciechowska.
Życzymy powodzenia podczas eliminacji na szczeblu międzypowiatowym.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3519
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019