Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


IV Gminny Konkurs Informatyczny

W Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie na przełomie lutego i marca odbyła się IV edycja Gminnego Konkursu Informatycznego pod patronatem Wójta Gminy Ciepielów pana Artura Szewczyka. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów - miłośników informatyki i nowoczesnych technologii. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu prezentacji multimedialnej związanej z tematem „Wirtualny spacer po gminie Ciepielów". Przedsięwzięcie miało na celu przedstawienie wizualnych zmian, jakie zaszły w naszej gminie w ciągu ostatnich 15 lat oraz popularyzację najciekawszych miejsc i obiektów promujących nasz region. Założeniem konkursu było także kształtowanie postawy identyfikowania się młodzieży z naszą małą ojczyzną, jak również doskonalenie umiejętności wykorzystywania nowoczesnych technologii informatycznych i zaprezentowanie w formie elektronicznej walorów naszej okolicy.
Do konkursu mogli przystąpić jedynie uczniowie gimnazjum. Byli oni oceniani w trzech kategoriach wiekowych: na poziomie klas I, II i III.
Powołana przez organizatora komisja konkursowa, po dokonaniu oceny prezentacji uczniowskich, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii klas III
I miejsce – Monika Kornak z kl. IIIA
II miejsce – Patrycja Górmińska z kl. III
III miejsce – Marlena Farkowska z kl. IIIC

W kategorii klas II
I miejsce – Krzysztof Jędraszek z kl. IIA
II miejsce – Klaudia Sokół z kl. IIB
III miejsce – Konrad Farkowski z kl. IIB

W kategorii klas I
wyróżnienie – Milena Hyścińska z kl. IA

Uroczystego wręczenia nagród i dyplomów dokonał Wójt Gminy Ciepielów – p. Artur Szewczyk. Zwycięskie prezentacje zostały zaprezentowane 19 marca 2014 roku społeczności szkolnej i zaproszonym gościom.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

K_inf14_0 K_inf14_1 K_inf14_2 K_inf14_4
K_inf14_3 K_inf14_5 K_inf14_6 K_inf14_7


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
17621
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019