Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Wyjazd klasy Ib na kręgielnię MK Bowling w Radomiu

12 marca 2014 roku klasa Ib udała się na kręgielnię MK Bowling. Wyjazd był nagrodą za uzyskanie w I semestrze najwyższej średniej ocen w szkole. Połączono go także z klasowymi obchodami Dnia Kobiet.
Uczniowie wyruszyli do centrum rozrywki o godzinie 11.00. Młodzieży towarzyszyła wychowawczyni klasy p. Katarzyna Siebyła oraz wychowawca wspomagający – p. Anna Marek. Podczas jazdy autobusem  uczniowie rozmawiali, słuchali muzyki, a opiekunom dawali o sobie znać niekontrolowanymi wybuchami śmiechu. Gdy nasi wychowankowie znaleźli się w budynku Galerii Rosa, okazało się, że na kręgielnię można dotrzeć jedynie windą. Była to dodatkowa atrakcja, która wprawiła wszystkich w radosny nastrój.
Przysłowiowy uśmiech od ucha do ucha można było ujrzeć na twarzach wychowanków, gdy wreszcie znaleźli się na torach kręgielni. Podzieleni na 4 grupy, pełni zapału rozpoczęli rozgrywki. W pierwszej rundzie wyraźne prowadził Dawid Wasek, a po drugiej na prowadzenie wysunął się Kuba Czerwonka. Można rzec, że to klasowi mistrzowie tej wcale niełatwej gry.
Około godziny 14.00 chłopcy zaprosili swoje koleżanki z klasy na „skromny” poczęstunek, na który złożyło się  danie kuchni włoskiej – pizza. Jakież było przerażenie dziewcząt, gdy okazało się, że do zjedzenia było aż 12 pizz! Dobrze wychowane dziewczęta wiedzą, że prezentów się nie oddaje, więc chcąc nie chcąc, zasiadły do jedzenia. W obawie, że nie zdołają zjeść tak obfitego posiłku, zdecydowały prosić o pomoc chłopców. Wspólny wyjazd miał być strawą nie tylko dla ducha, ale i dla ciała, toteż z przyjemnością wszyscy zasiedli do jedzenia.
Punktualnie o godzinie 16.00 uczniowie wrócili do Ciepielowa, skąd zostali odebrani przez swoich rodziców. Mamy nadzieję, że kultura osobista klasy Ib będzie w każdym kolejnym roku nauki większa, a chłopcy będą tak pomysłowi i mili nie tylko tego jednego dnia w roku i nie tylko w stosunku do koleżanek z klasy, ale wobec wszystkich kobiet, z którymi spotkają się w swoim szkolnym, ale i dorosłym życiu.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
29113
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019