Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Nasi uczniowie ponownie odnieśli sukces w  turnieju „BRD”

W dniu 5 lutego 2014 roku w Lipsku odbyła się kolejna edycja konkursu „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Głównym pomysłodawcą jest Marszałek Sejmiku Województwa Mazowieckiego. W dniu tym w Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Lipsku spotkało się 60 uczniów i uczennic ze wszystkich gimnazjów z terenu powiatu lipskiego.
W pierwszej turze zawodów uczestnicy pisali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Do następnego etapu polegającego na pokonaniu sprawnościowego toru rowerowego zakwalifikowało się 20 najlepszych zawodników, a wśród nich z naszego gimnazjum: Katarzyna Wojciechowska, Patrycja Pawelczyk, Sandra Garbarczyk i Michał Górski.
Nasze zawodniczki w części sprawnościowej uzyskały bardzo dobre wyniki, ale nie dały one miejsca na podium. Michał Górski, uczeń klasy IIA, pokonał tor bezbłędnie. Bardzo dobry wynik testu i najlepszy wynik na torze dały mu w końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce.
W nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju powiatowym Michał otrzymał rower.
Nie jest to pierwszy sukces naszych uczniów, w poprzednich edycjach tego konkursu nasi uczniowie zajmowali także czołowe miejsca. Życzymy wszystkim samych sukcesów i najwyższych lokat w podobnych konkursach.

brd14_03
brd14_02


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
712
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019