Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Wyjazd na film „Hobbit – pustkowie Smauga”

9 stycznia 2014 roku grupa 30 uczniów wyruszyła do Radomia, by uczestniczyć w projekcji drugiej części trylogii Petera Jacksona pt. „Hobbit- pustkowie Smauga”. Trwający prawie trzy godziny seans zapewnił wszystkim widzom niecodzienną podróż do świata fantastyki.
Ta część filmowej adaptacji zaskoczyła wszystkich mistrzowskim ujęciem kolejnych przygód Bilbo Bagginsa, który w asyście krasnoludów wyrusza do jaskini smoka Smauga, by odebrać  skradziony skarb. Film urzeka fabułą, dynamiczną akcją, jak również niesamowitymi obrazami. Podziw i żywe zainteresowanie uczniów wzbudzały sceny, w których obecne były krwiożercze, gigantyczne pająki, zwinne i szybkie elfy, które „rozprawiały się” z okrutną grupą orków. Uwagę uczniów przykuła przeprawa przez Mroczną Puszczę, spływ rzeką w beczkach, przejście przez miasto na jeziorze i wreszcie pobyt wewnątrz góry strzeżonej przez majestatycznego i przerażającego smoka.
Na tę opowieść, pełną niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiającą odwieczną walkę dobra ze złem, powinni udać się wszyscy pasjonaci fantastyki.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
23665
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019