Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


WOŚP

„Pomagaj innym choć nie musisz, nie oczekuj nic w zamian. Dzięki temu otrzymasz dużo więcej niż sam podarowałeś. Cenę tego będzie znało Twoje serce”.
Słowa te doskonale oddają klimat akcji, którą przed 22 laty rozpoczął Jerzy Owsiak. Rokrocznie, w drugą niedzielę stycznia, jednoczy wszystkich, dla których liczy się jeden, wspólny cel - zbiórka funduszy na rzecz fundacji WOŚP.
Tak też było 12 stycznia 2014 roku w Ciepielowie. Na linii startu tego całodniowego „biegu” jako pierwsi pojawili się wolontariusze, którzy od samego rana zbierali pieniądze do specjalnie oznakowanych puszek. Niezłomni, oddani swojej misji uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum nie ugięli się pod ciężarem kapryśnej pogody i choć nie było to łatwe, kwestowali przez cały dzień. Każda wrzucona do puszki złotówka, ciepłe i miłe spojrzenie, uśmiech i przyjazny gest, dodawały otuchy i rozgrzewały atmosferę tego dnia.
Od godziny 14.00 brzmienie WOŚP słychać było również w budynku PG w Ciepielowie. Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Elżbiecie Giemza za bezpłatne udostępnienie sali gimnastycznej.
Podczas XXII finału odbyły się liczne licytacje, loteria fantowa, działała kawiarenka. Można było zakupić ciasto przygotowane przez rodziców naszych uczniów, kawę i herbatę. Tego dnia uruchomiono grilla, tak więc można było skorzystać z niecodziennej okazji, jaką było skosztowanie w styczniu kiełbaski z rusztu. Specjalnie na ten dzień uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Ciepielowie przygotowali liczne prezentacje artystyczne, które bez wątpienia  każdemu, kto zdecydował się na „granie” z naszym sztabem dostarczyły miłych, niezapomnianych wrażeń.
Orkiestra „zagrała” dzięki wsparciu wielu darczyńców i ludzi wielkiego serca. W tym roku do sukcesu przyczynili się:

WÓJT GMINY CIEPIELÓW ARTUR SZEWCZYK
MAREK WESOŁOWSKI, STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH W CIEPIELOWIE
ROBERT MORDAK, RADNY GMINY CIEPIELÓW
KRZYSZTOF BALCEROWSKI, WŁAŚCICIEL SKLEPU WIELOBRANŻOWEGO W CIEPIELOWIE
PAŃSTWO CZARNECCY KWIACIARNIA W CIEPIELOWIE
TOMASZ KACA „TOM KAR” SKLEP MOTORYZACYJNY W CIEPIELOWIE
BOGDAN MICHALEC „AMBIT” AGENCJA REKLAMY I PROMOCJI W WARSZAWIE
SADOWSKA ZOFIA, SKLEP SPOŻYWCZY W CIEPIELOWIE
AGNIESZKA PUCHARSKA JĘDRASZEK, STUDIO FRYZJERSTWA I URODY „AGNES” W CIEPIELOWIE
PRACOWNICY I PODOPIECZNI DWORKU UROCZYSKO W ŁAZISKACH
JACEK JAMKA, WŁAŚCICIEL PIEKARNI I SKLEPÓW SPOŻYWCZYCH W CIEPIELOWIE
KRZYSZTOF SIWIEC – WŁAŚCIEL STAWÓW HODOWLANYCH W WIELGIEM
MASARNIA ELMAS, SKLEP W CIEPIELOWIE
PANI RYŁO, ODZIEŻ MARKOWA SKLEP QULTET W CIEPIELOWIE
PIEKARNIA MAKUCH ZE ZWOLENIA
RODZICE UCZNIÓW ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIEPIELOWIE

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, uczniów, nauczycieli, rodziców oraz sympatyków zebraliśmy w tym roku dla Orkiestry rekordowe 8222,96 złotych. W ten sposób dołożyliśmy swoją cegiełkę na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
W imieniu koordynatorów akcji: p. Piotra Nowakowskiego oraz p. Krzysztofa Górskiego serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

wosp14_01 wosp14_02 wosp14_03


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
24544
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019