Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Zakończenie roku szkolnego

Ostatni dzwonek roku szkolnego 2012/2013 zabrzmiał 28 czerwca 2013 roku. Dla wielu uczniów  10 miesięcy  spędzonych w szkole było  czasem wytężonej nauki, mniejszych lub większych osiągnięć, realizacji planów i spełniania marzeń.
Za te plony wspólnej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców cała społeczność szkolna dziękowała podczas Mszy świętej, którą odprawił ks. Stanisław Sławiński.
Dalsza część uroczystości, poprowadzona przez panie wicedyrektor,  miała miejsce na sali gimnastycznej. Pani Aneta Rozwadowska dokonała podsumowania tego roku szkolnego, pogratulowała uczniom uzyskanych wyników w nauce oraz sukcesów na wielu szczeblach.
Na oczach całej społeczności szkolnej najlepsi uczniowie odebrali świadectwa
z wyróżnieniem, dyplomy nagrody rzeczowe. Gratulacje i słowa podziękowań usłyszeli rodzice uczniów, bowiem tak wspaniałe osiągnięcia to także niejednokrotnie ich zasługa.
W kolejnej części uroczystości odbyło się wręczenie nagród dla uczniów wyróżniających się w działalności na rzecz szkoły, a także godnie reprezentujących ją na zewnątrz.
Pochwałę za wytężony czas pracy otrzymali również nauczyciele, którzy talentem pedagogicznym, fachową wiedzą dowiedli, że dla swoich podopiecznych są najlepszymi przewodnikami w drodze ku dorosłości.
Po części oficjalnej gimnazjaliści udali się na ostatnie spotkanie z wychowawcami
i kolegami ze szkolnej ławy.
Trudno w to uwierzyć, że rok szkolny 2012/2013 dobiegł końca. Uczniowie i nauczyciele zakończyli intensywny czas pracy, a ostatni dzwonek przed wakacjami był zapowiedzią  wypoczynku, wolnych chwil na realizację pomysłów odkładanych zazwyczaj ”na później”, wytchnienia od szkolnych obowiązków.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3503
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019