Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Wieczorek Pożegnalny

15 czerwca 2013 roku, kiedy zegar wybił godzinę 18.00, do gimnazjum przybyli uczniowie klas III na zorganizowane dla nich ostatnie, towarzyskie spotkanie w gronie przyjaciół i kolegów ze szkolnej ławy, które w tradycji szkoły nazywane jest „wieczorkiem pożegnalnym”.
Zjawiskowo wyglądające dziewczęta, ubrane w finezyjne sukienki i eleganckie szpilki, niecodziennie prezentujący się chłopcy oraz oryginalnie udekorowana stołówka – to wszystko było zapowiedzią wspaniałej zabawy trzecioklasistów, którą oficjalnie, tuż po godzinie osiemnastej swoją przemową rozpoczęła pani dyrektor Elżbieta Giemza. Życzyła młodzieży udanego spotkania i dobrego humoru.
Po przemówieniu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wszyscy ruszyli na parkiet, by „wyginać śmiało ciało”. Tanecznym popisom towarzyszyły muzyczne hity ostatniego sezonu. Dla wielu dyskotekową inspiracją była również muzyka lat 80 - tych. Do tego okresu w dziejach polskiej i światowej muzyki odwoływała się bowiem dekoracja sali.
Zabawie towarzyszyły przyjacielskie rozmowy przy wspólnym stole, na którym znalazły się smakołyki przygotowane przez rodziców.
Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Nim uczniowie spostrzegli się, czas wspólnej zabawy dobiegł końca. Niczym Kopciuszek musieli opuścić mury szkoły i udać się do swoich domów.
To niecodzienne wydarzenie nie odbyłoby się, gdyby nie zaangażowanie młodzieży, ich rodziców oraz pomoc dyrekcji i wychowawców klas III.
Słowa uznania należą się rodzicom za wsparcie w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia. Do dyrekcji, wychowawców klas: p. Agnieszki Dygas, p. Katarzyny Siebyła, p. Beaty Rusin i nauczycieli kierujemy podziękowanie za uczestnictwo w tej uroczystości oraz sprawowanie opieki nad młodzieżą.
Uczestnikom zabawy gratulujemy niezwykłych pomysłów na realizację tego przedsięwzięcia. Pochwała należy się wszystkim uczniom, którzy z ogromnym zaangażowaniem, w pocie czoła przygotowywali dekorację. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego młodzieńczego wigoru, uroku i kultury osobistej.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
24574
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019