Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


IX Gminny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”

30 kwietnia 2013 roku budynek PG z Ciepielowie zapełnił się miłośnikami języka polskiego, a to za sprawą ortografii, która królowała tego dnia w szkole. O tytuł Mistrza Ortografii walczyli uczniowie ze wszystkich placówek oświatowych z terenu Gminy Ciepielów.
Do finału IX Gminnego Konkursu Ortograficznego pod patronatem Wójta Gminy Ciepielów, którego celem było doskonalenie umiejętności ortograficznych, językowych i interpunkcyjnych oraz budzenie wrażliwości na poprawność pisowni, zakwalifikowało się 81 uczniów, w tym 29 reprezentantów naszego gimnazjum. By dowieść swojej wiedzy z tego zakresu, uczniowie rozwiązywali test, który zawierał ćwiczenia ortograficzne o zróżnicowanym stopniu trudności.
Po długim czasie oczekiwania na werdykt, nadszedł moment „ukoronowania” najlepszych. Wśród nich znalazło się dziewięcioro gimnazjalistów. Przepiękne nagrody książkowe oraz dyplomy otrzymali z rąk pana Wójta Artura Szewczyka oraz Wiceprzewodniczącego Rady Gminy – Witolda Chojaka następujący uczniowie:

W kategorii klas I gimnazjum
I miejsce – Sandra Garbarczyk
II miejsce – Patrycja Pawelczyk
III miejsce – Mateusz Gębka

W kategorii klas II gimnazjum
I miejsce Sylwia Wolszczak
II miejsce – Patrycja Chmielewska
III miejsce – Kaja Balcerowska

W kategorii klas III gimnazjum
I miejsce – Jakub Nowakowski
II miejsce – Dominika Jakubowicz
III miejsce – Klaudia Gołębiowska

Serdecznie gratulujemy.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3488
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019