Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Kolejny znaczący sukces uczniów podczas konkursu BRD

Po raz kolejny uczniowie naszego gimnazjum dowiedli swojej ogromnej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
W dniu 22 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Pawłowicach reprezentowali nasze gimnazjum w eliminacjach powiatowych XXXVI Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie zmagali się z testem, zawierającym pytania z przepisów ruchu drogowego. Musieli wykazać się także umiejętnościami praktycznymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz jazdy po torze przeszkód. Drużyna w składzie: Michał Fijałkowski, Kamil Pajączkowski oraz Michał Górski okazała się najlepsza w powiecie. Chłopcy otrzymali nagrody ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu oraz puchary, które odebrali z rąk Starosty Lipskiego – p. Romana Ochyńskiego.
Zdobycie tego zaszczytnego miejsca umożliwiło im przejście do etapu rejonowego, który odbył się 9 maja 2013 roku w Radomiu. Podczas zmagań drużyn regionu radomskiego odnieśli równie błyskotliwy sukces, zajmując IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy wygranej. Jest ona owocem trudu i zaangażowania uczniów oraz ich nauczycieli: p. Krzysztofa Górskiego i Mirosława Czapki, którzy przez wiele godzin przygotowywali młodzież do tegorocznych zmagań konkursowych.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
139
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019