Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Góra Grosza

W tym roku szkolnym nasze gimnazjum przyłączyło się do ogólnopolskiej XIII edycji akcji „Góra Grosza” pod hasłem „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”. Koordynatorem zbiórki w naszej szkole był Samorząd Uczniowski i jego opiekunowie. Każda klasa na potrzeby tego przedsięwzięcia przygotowała puszki, do których od 26 listopada do 7 grudnia wrzucano monety od 1 grosza do 5 złotych. Jak co roku cel był szczytny – zebrane fundusze przekazane zostały Towarzystwu „Nasz Dom”. W tym roku priorytetem działań tej organizacji stała się pomoc małym domom dla dzieci, w których w przeciwieństwie do wielu dużych instytucji dzieci mogą i najczęściej znajdują uczucie, zrozumienie i efektywną pomoc dla siebie i swoich rodzin.

W tych dniach społeczność szkolna zjednoczyła się dla wspólnego dobra, dzięki temu w akcji pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej udało się zebrać kwotę 435,85 złotych.

Uczniowie po raz kolejny dali dowód temu, że nie jest im obojętny los dzieci pozostających w trudnej sytuacji materialnej.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
30147
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019