Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Biwak klas III

19 października 2012 roku odbył się biwak klas trzecich. O godzinie 17.00 uczniowie zebrali się w budynku gimnazjum. Po sprawdzeniu listy obecności i zabraniu wszystkich potrzebnych rzeczy,  wyruszyli spod budynku szkoły na ognisko do żwirowni w Gardzienicach Starych.

Po drodze słychać było ożywione rozmowy i głośne śmiechy. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z perspektywy spędzenia w gronie szkolnych przyjaciół miłego wieczoru, a jak się później okazało, także i nocy.

Spacerkiem,  bez problemu dotarli na wyznaczone miejsce, gdzie płonęło już ognisko. Uczniowie byli  bardzo głodni, więc szybko zajęli się pieczeniem kiełbasek. Robili  też dużo wspólnych zdjęć. Wieczorny chłód był powodem, dla którego młodzi ludzie zdecydowali się wyruszyć w drogę powrotną.

W szkole przyszykowali miejsca do spania, które tak naprawdę okazały się całkowicie niepotrzebne. Podczas imprezy nie zabrakło rozrywek: odbyła się dyskoteka, miały miejsce rozgrywki sportowe, wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary. Każdy znalazł coś dla siebie. W nocy spali tylko nieliczni, pozostali w wyśmienitych humorach, pełni sił rozgrywali kolejne mecze, słuchali muzyki lub toczyli dyskusje. Po godzinie 8.00 pod opieką rodziców uczniowie zaczęli rozchodzić się do domów.

Biwak można udać za  udany, mimo że potem długo trzeba go było odsypiać.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
486
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019