Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Biwak klas II

W dniach 5 – 6 października 2012 roku  odbył się biwak klas II. O godzinie 17.00 uczestnicy zebrali  się przed budynkiem Publicznego Gimnazjum w Ciepielowie.

Wspólną imprezę rozpoczęło ognisko w okolicach Pcina. Uczniowie piekli kiełbaski, śpiewali piosenki, robili pamiątkowe zdjęcia. Po dwóch godzinach, oświetlając drogę latarkami, zadowoleni wrócili do szkoły.

W budynku szkoły czekała na nich niespodzianka przygotowana przez p. Krzysztofa Górskiego – zabawa karaoke. Podczas biwaku miało miejsce wspólne śpiewanie, a po artystycznych prezentacjach wspólny posiłek.

Następnie młodzież udała się na salę gimnastyczną, gdzie rozegrali miniturniej w piłkę siatkową. Mecze trwały całą noc. Wszyscy byli zwycięzcami. Około szóstej rano uczniowie udali się na krótki odpoczynek, który nie trwał długo, ponieważ na godzinę 7.00 zaplanowane było śniadanie. Po posiłku miało miejsce generalne sprzątanie szkoły i cierpliwe czekanie na rodziców, którzy około godz. 9.00 osobiście odebrali dzieci z biwaku.

Uczestnicy są zgodni co do tego, że całonocna impreza była bardzo udana. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę opiekunów, którzy całą noc sprawowali opiekę nad młodzieżą. W gronie tym znaleźli się:  pani Marzena Nowakowska, pani Lucyna Grzeszczyk, pani Marta Balcerowska, pan Krzysztof Górski i pan Krzysztof Balcerowski.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
464
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019