Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


 Dzień Chłopaka

1 października 2012 roku najważniejszymi osobami w naszym gimnazjum była męska część społeczności szkolnej. Tego dnia tradycyjnie obchodzony był Dzień Chłopaka – święto cieszące się dużą popularnością wśród nastolatków. Choć tradycję ma dużo krótszą niż odpowiednik żeńskiego święta, dzień ten jest co roku miłym wydarzeniem w naszym szkolnym kalendarzu imprez i uroczystości.

Podobnie jak w latach ubiegłych, społeczność szkolna zgromadziła się na apelu, podczas którego dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego złożyły wszystkim chłopcom serdeczne życzenia z okazji ich święta: samych wspaniałych, słonecznych dni, szczęścia towarzyszącego przez całe życie, spełnienia marzeń, realizacji planów i zamierzeń.

Do życzeń dołączyła się także pani wicedyrektor Aneta Rozwadowska, która przekazała na ręce przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Norberta Marchewki prezent - nowe piłki nożne, zakupione dla uczniów z oddziałów w Ciepielowie i Bąkowej. Wszyscy chłopcy obdarowani zostali także słodkim upominkiem.

Serdeczne podziękowania należą się Samorządowi Uczniowskiemu za ufundowanie podarunków, słowa uznania kierujemy dla p. Anny Sulimy i p. Ilony Wosztyl Bawarskiej - opiekunów SU za pomoc w organizacji szkolnego święta.

Tego dnia dziewczęta zorganizowały również spotkania w gronie klasowym, podczas których wręczały chłopcom drobne upominki, przygotowały także dla swoich kolegów smaczny poczęstunek.

Miłym akcentem tego święta była również zorganizowana  3 października 2012 roku dyskoteka szkolna, w której uczestniczyli chętni uczniowie.

Mamy nadzieję, że tegoroczny Dzień Chłopaka szczególnie miło zapisał się w pamięci wszystkich chłopców.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
481
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019