Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

W naszym gimnazjum, jak we wszystkich innych szkołach, 3 września 2012 roku zabrzmiał pierwszy dzwonek, kończący tym samym czas wakacyjnego, beztroskiego, błogiego odpoczynku.

Nowy rok szkolny tradycyjnie rozpoczął się mszą świętą, odprawioną w kościele parafialnym w Ciepielowie. Zebrani w świątyni nauczyciele, rodzice i uczniowie modlili się o to, by 10 miesięcy wytężonej pracy, zarówno uczniów jak i nauczycieli, wydało obfite plony.

Po zakończonej mszy głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Giemza, która wyraziła nadzieję, że ten szkolny czas będzie obfitował w wiele pozytywnych wrażeń. Życzyła wszystkim uczniom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, by ten rok 2012/2013 wszyscy ukończyli z sukcesem.

Dalsza część uroczystości miała już miejsce w sali gimnastycznej. Wszyscy zebrani zostali ciepło powitani przez panią wicedyrektor Anetę Rozwadowską, która w trakcie swojego wystąpienia podkreśliła między innymi rolę szkoły jako miejsca zdobywania wiedzy, wychowania, poznawania wartości i kształtowania postaw.

Szczególnie serdecznie pani wicedyrektor przywitała  pierwszoklasistów, dla których dzień ten był niezwykle ważnym wydarzeniem, ponieważ właśnie rozpoczęła się dla nich gimnazjalna podróż przez meandry wiedzy. W swoim wystąpieniu wyraziła  nadzieję, że starsi uczniowie  pomogą i będą wspierać najmłodszych uczniów w tych pierwszych, nieco trudnych chwilach  i sprawią, że nauka  w naszej szkole dostarczy im  niezwykłych i niezapomnianych chwil.

W tym dniu pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, stając się tym samym pełnoprawnymi  uczniami Publicznego Gimnazjum w Ciepielowie.

Wszystkim naszym wychowankom życzymy sukcesów, mamy nadzieję, że z zaangażowaniem podejdziecie do nauki i zdobywania nowych doświadczeń.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3537
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019