Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Dzień Dziecka

                W dniu 1 czerwca 2012 roku, po czwartej godzinie lekcyjnej, wszyscy uczniowie naszego gimnazjum wraz z wychowawcami zgromadzili się  na hali sportowej. Wkrótce rozpoczęliśmy zmagania sportowe.
Każda klasę reprezentowała drużyna składająca się z czterech chłopców i czterech dziewcząt.
Konkurencją, która wzbudziła najwięcej emocji, był tor przeszkód. Poszczególni zawodnicy musieli na czas przeskoczyć przez skrzynie, wykonać przewrót w przód na materacu, przejść przez równoważnię, przeskoczyć, a następnie przejść pod płotkiem, okrążyć słupek, trzymając piłkę lekarska, wrócić do linii startu skacząc w worku oraz odnieść worek na miejsce i przybiec do drużyny.
Druga konkurencja było żonglowanie piłką nożną. Wygrywał ten zawodnik, który wykonał najwięcej odbić.
Trzecia konkurencja polegała na przeciąganiu liny. Walczyły ze sobą poszczególne, wyznaczone przez sędziów klasy. 
Sportowe zmagania podczas Dnia Dziecka wywołały duże emocje i aplauz wśród kibicujących. Jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszystkie klasy mocno dopingowały swoje drużyny.
W tym dniu najlepszą, sportową formę wykazała klasa II a, która zwyciężyła. Drugie miejsce zajęła klasa I a, a trzecie III c.

Zwycięskie klasy zostały obdarowane upominkami. Największa radość sprawiły zwycięskiej klasie trąbki w barwach narodowych, które z pewnością przydały się podczas EURO 2012.
Wszyscy uczniowie w tym dniu zjedli tez pyszne smażone kiełbaski serwowane z bułka i surówką, ufundowane przez Radę Rodziców.
Dzień minął w miłej i przyjaznej atmosferze.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
23475
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019