Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


IV Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Wójta Gminy Ciepielów

W dniu 22.02.2012 roku w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie odbył się IV Turniej Tenisa Stołowego. Honorowy patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Ciepielów pan Artur Szewczyk. W rozgrywkach wzięło udział 65 uczniów naszego gimnazjum i 32 uczniów szkoły podstawowej. Turniej rozegrano w trzech kategoriach: kategoria chłopcy, kategoria dziewczęta i gra deblowa chłopców i dziewcząt w poszczególnych grupach wiekowych.

W kategorii gimnazja pierwsze miejsce w grze singlowej chłopców zajął Przemysław Szarpak, drugie miejsce zajął Adrian Sulima a trzecie Patryk Łojek. Pierwsze miejsce w grze singlowej dziewcząt zajęła Klaudia Zawadzka, drugie miejsce zajęła Izabela Główka a trzecie miejsce zajęła Kaja Balcerowska.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się rozegrane po raz pierwszy gry deblowe w wyżej wymienionych kategoriach. Po zaciętej rywalizacji  w grupie starszej pierwsze miejsce wywalczyła drużyna w składzie: Przemysław Szarpak i Patryk Łojek - wygrali wszystkie swoje spotkania, na drugim miejscu uplasowała się drużyna w składzie Patryk Niedziela i Łukasz Skoczylas, trzecie miejsce zajęła drużyna w składzie Mateusz Siwiec i Patryk Sulima. Dziewczęta także rywalizowały w grze deblowej emocji było co nie miara. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna w składzie Klaudia Zawadzka i Izabela Główka w grze finałowej pokonując Kaję Balcerowską i Aleksandrę Kowalską, które zajęły drugie miejsce, ostatnie trzecie miejsce promowane miejscem na podium zajęły Milena Mazurek i Martyna Rusinowska.

Wszyscy zwycięscy zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami ufundowanymi przez Pana Wójta. Opiekunami turnieju byli Mirosław Czapka, Krzysztof Balcerowski i Zbigniew Opalski. Turniej dostarczył wszystkim uczestnikom niezapomnianych emocji i wrażeń.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
30179
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019