Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Mistrzostwa Powiatu Lipskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 15.02.2012 roku na sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Lipskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zostały one zorganizowane z ramienia Szkolnego Związku Sportowego, a głównym celem rozgrywek było krzewienie kultury fizycznej wśród młodzieży przez popularyzację gry w piłkę siatkową. Mistrzostwa były także okazją do zaprezentowania umiejętności gry oraz sprawdzenia swojej sportowej formy.

Do zawodów zgłosiły się drużyny z czterech gimnazjów: drużyna z Lipska, Sienna, Pawłowic i drużyna gospodarzy z Ciepielowa. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Rywalizacja była bardzo trudna, bo każda z drużyn chciała być na podium. Wyniki uzyskane w dniu zawodów przedstawiają się następująco:

I miejsce PG w Ciepielowie
II miejsce PG w Siennie
III miejsce PG w Pawłowicach
IV miejsce PG w Lipsku

Zwycięską drużynę reprezentowały: Asendy Monika, Koniusz Karolina, Łyszczarz Karolina, Małaczek Małgorzata, Niedziela Izabela, Zawadzka Klaudia, Gębka Patrycja, Nowotni Sylwia, Koszałka Katarzyna, Wietrzyńska Ilona, Niedziela Anna.

Dziewczęta rozpoczęły zawody od pewnego zwycięstwa nad drużyną PG w Lipsku 2:0, następnie po zaciętym meczu pokonały koleżanki z PG z Sienna 2:1 i w meczu dającym pierwsze miejsce pokonały drużynę PG z Pawłowic.

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród kibiców. Za organizację rozgrywek odpowiedzialny był Pan Piotr Siebyła, zaś sędzią głównym zawodów był Pan Krzysztof Balcerowski.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom tegorocznych mistrzostw dziękujemy za przybycie. 


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
17721
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019