Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności

14 lutego – walentynki w naszej szkole


Nasi gimnazjaliści przygotowywali się do tego, coraz popularniejszego w Polsce święta, już od tygodnia. Na szkolnym korytarzu pojawiła się kolorowa skrzynka, do której wszyscy chętni mogli wrzucić ozdobną kartkę lub liścik z życzeniami i wyrazami sympatii. W przeddzień odbyła się również walentynkowa dyskoteka.

W dniu 14 lutego rozstrzygnięty został konkurs na najładniejszy wiersz o tematyce miłosnej. Wyniki zostały ogłoszone podczas szkolnego apelu. Pierwsze miejsce zajęła Marysia Stępień z klasy III a, drugie Monika Boroch z klasy III b, trzecie Klaudia Gołębiowska z klasy II c. Zwyciężczynie otrzymały sympatyczne upominki w postaci pluszowych serduszek.

W dalszej części dnia wysłannicy św. Walentego rozdali walentynkową pocztę. Był to moment dla niektórych, zwłaszcza nieśmiałych, bardzo ważny, bowiem ujawnianie swoich uczuć nie zawsze jest dla nas łatwe. Samorząd Uczniowski zadbał również, aby kartkę z życzeniami otrzymali wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły.

W szkolnym sklepiku można było kupić lizaki w kształcie serca. Na korytarzach od rana rozbrzmiewała w tym dniu nastrojowa muzyka.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
401
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019