Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Biwaki

Tradycyjnie już w okresie jesiennym mają miejsce w naszej szkole biwaki, których celem jest integracja młodzieży, wspólna zabawa, która sprzyja niejednokrotnie głębszemu, wzajemnemu poznawaniu  charakterów, pasji i zainteresowań uczniów. Tego typu forma spędzania wolnego czasu cieszy się w naszej szkole dużym zainteresowaniem.

Tegoroczne biwaki zorganizowali wspólnie ze swoimi wychowawcami uczniowie prawie wszystkich klas. Pierwszy z biwaków odbył się 30 września w Domu Ludowym w Wielgiem. Udali się tam uczniowie klasy IIIa.

4 listopada 2011 roku odbył się biwak klas I, natomiast 26 listopada uczestniczyli w nim uczniowie klasy IIa, IIb, IIc, IIIc.

Młodzież podczas biwaków słuchała muzyki, grała w sportowe gry zespołowe, śpiewała i tańczyła, oglądała filmy, a także spożywała szczególnie lubiane danie – pizzę.

Biwaki wszystkich klas można zaliczyć do bardzo udanych, a to za sprawą naszej ułożonej, kulturalnej młodzieży oraz nauczycieli – twórczych i niezastąpionych organizatorów czasu wolnego.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3493
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019