Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Rajd Szlakiem Związku Gmin nad Iłżanką.

W dniach 22 – 23 września 2011 roku odbył się V Jubileuszowy Rajd Szlakiem  Związku Gmin nad Iłżanką. Wzięli w nim udział wszyscy chętni uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie

O godzinie ósmej zainteresowani zebrali się na placu gimnazjum, załadowali  rowery oraz bagaże i pojechali autobusem na zbiórkę do Iłży. Tam spotkali się z pozostałymi uczestnikami rajdu oraz wysłuchali słów powitania wygłoszonych przez Wójta Gminy Ciepielów.  Następnie wyruszyli w dalszą trasę, tym razem już o własnych siłach.

Po ośmiu kilometrach przejazdu odbyła się pierwsza przerwa. Kolejnym przystankiem na trasie przejazdu była szkoła w Kazanowie. Czekał tam na uczniów gorący posiłek.  Po obiedzie uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli do Wielgiego. Było to miejsce noclegu, a przede wszystkim integracji z nowymi kolegami z okolicznych szkół. Po ciężkim i wyczerpującym dniu wszyscy z ulgą położyli się spać.

Pobudka była o godzinie szóstej. Przed wyjazdem uczestnicy rajdu sprzątnęli miejsce pobytu, spakowali bagaże i po zjedzeniu śniadania wyruszyli w drogę do Chotczy. Podczas przejazdu na chwilę zatrzymali się jeszcze w parku w Ciepielowie. Po dotarciu do Chotczy, zjedli w szkole obiad i po chwili odpoczynku ruszyli w drogę powrotną  (oczywiście autobusem, bo na dalszą jazdę rowerem nie mieli już sił).


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
143
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019