Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Targi Innowacji Społecznych


Dnia 7 marca 2011 roku uczniowie klas III Publicznego Gimnazjum w Ciepielowie uczestniczyli w Targach Innowacji Społecznych EFS i Szkolnictwa Wyższego, które zorganizowane zostały  przez Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu.

Na początku uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą historii placówki. Następnie poprowadzeni przez starszych kolegów z liceum, udali się na zwiedzanie budynku szkoły.

Młodzież uzyskała informacje na temat dostępnej bazy szkolnej, zaprezentowana została im oferta edukacyjna, osiągnięcia licealistów oraz możliwości indywidualnego rozwoju uczniów w tejże szkole ponadgimnazjalnej.

Uczestniczyli także w konsultacjach dotyczących doradztwa zawodowego, które poprowadziła pracownica CE i PM OHP w Zwoleniu.

Kolejnym punktem wizyty było zapoznanie się z ofertą uczelni wyższych. Prezentacje uczelni, które przyjęły zaproszenie odbywały się na sali gimnastycznej i przyjęły formę specjalnie przygotowanych stoisk, które licznie oblegane były przez młodzież gimnazjalną z wielu okolicznych miejscowości.

Impreza z całą pewnością ułatwi naszej młodzieży podjęcie ważnej decyzji, związanej z wyborem dalszej drogi kształcenia.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
153
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019