Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Aktualności


Dzień Języków Obcych

Dnia 7 maja 2010 roku w Publicznym Gimnazjum w Ciepielowie uroczyście obchodzono Dzień Języków Obcych.
Z tej okazji ogłoszonych zostało kilka konkursów. Do zmagań reprezentanci poszczególnych klas przygotowywali się wcześniej, a to, jaki był efekt tych przygotowań mogliśmy się przekonać podczas uroczystości Dnia Języków Obcych.
Uczniowie przystąpili do konkursu plastycznego na najładniejszy plakat dotyczący świąt w krajach anglojęzycznych. Przygotowywali także prezentacje multimedialne na temat wylosowanego państwa anglo- lub niemieckojęzycznego. Dużo wrażeń dostarczył konkurs piosenki angielskiej i niemieckiej. Zorganizowano również konkurs z j. angielskiego i niemieckiego oraz przeprowadzono konkurs niespodziankę na najładniej odczytany łamaniec językowy.
Najlepsi uczniowie, za zajęcie miejsc od I do III w poszczególnych konkurencjach, otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Nad prawidłowym przebiegiem uroczystości czuwały nauczycielki języków obcych: p. Beata Rusin oraz Karolina Wajs.
Dzięki zaangażowaniu nauczycieli oraz uczniów impreza była ciekawa i oryginalna, uświadomiła, znaczenie nauki języków obcych, gdyż komunikowanie się w różnych językach pomaga nam upowszechniać koncepcję różnorodności kulturowej i wzajemnego zrozumienia na całym globie ziemskim.


« powrót


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
400
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019