Strona główna | Dodaj do Ulubionych |
Laureat


„Niebywały sukces uczennicy gimnazjum”

W dniu 02.02.2017 r. Julia Wiktorowska, uczennica kl. III A Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła została Laureatem Konkursu Polonistycznego corocznie organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Nasza uczennica, przygotowywana pod kierunkiem Pani Marty Balcerowskiej, odniosła niebywały sukces, została pierwszym laureatem konkursu przedmiotowego w historii gimnazjum, udowodniła, że jeśli się wytrwale realizuje wyznaczone cele i marzenia, laur zwycięstwa do nas należy.
Celem konkursów organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty jest rozwijanie zainteresowań poznawczych oraz uzdolnień uczniów, wyzwalanie twórczej pracy nauczycieli w poszukiwaniu odpowiednich metod i form pracy z uczniem zdolnym, promowanie szkół, nauczycieli oraz uczniów szczególnie uzdolnionych z danego przedmiotu.

Konkurs składał się z trzech etapów:
I etap: eliminacje szkolne
II etap: eliminacje rejonowe w Radomiu
III etap: eliminacje wojewódzkie w Warszawie

Julia z sukcesem przeszła kolejne etapy i znalazła się wśród najlepszych z najlepszych. Została Laureatem, więc nie będzie zdawała Egzaminu Gimnazjalnego z Języka Polskiego.
Konkurs Polonistyczny obejmował treści z języka polskiego określone w podstawie programowej oraz treści znacznie poszerzające podstawę programową.
Dzięki właściwemu ukierunkowaniu przez nauczyciela oraz pracowitości i ogromnemu zaangażowaniu Julii cała społeczność szkolna może cieszyć się z sukcesu, który jest niewątpliwie potwierdzeniem wysokiego poziomu kształcenia w naszym Gimnazjum.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


1


Galeria zdjęć

więcej »

Głos Gimnazjalisty

więcej »

Liczba odwiedzin
3209
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Copyright©2019